zaterdag 31 oktober 2026Onderdeel van ADOfans.nl
ADOSTATS.nl - ADO Den Haag statistieken sinds 1905

Seizoenstotalen 2019-2020

Eredivisie
2018-2019
2020-2021
NrSpelerWed.BasisInUitMin.Dlp.GeelRood
17Danny Bakker35296132.41052
8Aaron Meijers3530552.69725
19Shaquille Pinas3534162.847431
10Lex Immers3230282.55242
9Thomas Necid30228131.817185
11John Goossens2828142.19324
4Tom Beugelsdijk2724352.108151
30Erik Falkenburg27198111.64851
2Dion Malone2622441.8997
Crysencio Summerville2319461.66432
1Luuk Koopmans22221.980
27Milan van Ewijk2117481.42911
77Elson Hooi1812681.0511
7Bilal Ould-Chikh1871186792
29Michiel Kramer17107398045
16Lorenzo van Kleef156937595
15Dehninio Muringen149529041
25Robin Polley148628101
Thom Haye12482482
Maarten Rieder11474519
26Thijmen Goppel107355771
22Robert Zwinkels10102812
34Yahya Boussakou93614011
6Donny Gorter95454901
18Mike Havekotte9721674
Sam Stubbs9917881
28Laurens de Bock8817051
Pawel Cibicki85314821
Hennos Asmelash7343356
Mats van Kins73423571
Delano Ladan734234871
24Omar Bogle65134091
20Mark Duffy63332522
Nick Kuipers6332294
12Jordan Spence65124751
Jamal Amofa52322511
Aleksander Bjelica5321273
23Mike van Buren5231183
Abdenasser el Khayati53232063
Tudor Baluta4413572
5Wilfried Kanon4311260
George Thomas4413581
Niels van Wetten413140
Indy Groothuizen3121134
Hugo Botermans20224
Lance Duijvestijn20247
Kyllian van Mill211106
Sem Steijn221136
Hidde van den Ende10121
Keyennu Lont101441
35Youri Schoonderderwalt1190
Bradley Vliet (op proef)1190
Robin Zwartjens1190
53 spelers · 42 wedstrijden16517171554

Minuten zijn geschat: een hele wedstrijd telt als 90 minuten. Opstelling per wedstrijd Klik op de naam van een speler voor de volledige statistieken. † = overleden.