zaterdag 31 oktober 2026Onderdeel van ADOfans.nl
ADOSTATS.nl - ADO Den Haag statistieken sinds 1905

Seizoenstotalen 2019-2020

Eredivisie
2018-2019
2020-2021
NrSpelerWed.BasisInUitMin.Dlp.GeelRood
17Danny Bakker34286132.32052
8Aaron Meijers3429552.60725
19Shaquille Pinas3433162.757431
10Lex Immers3129282.46242
9Thomas Necid29227131.788185
11John Goossens2727142.10324
4Tom Beugelsdijk2623352.018151
30Erik Falkenburg26188101.58751
2Dion Malone2521441.8096
Crysencio Summerville2218451.58132
27Milan van Ewijk2117481.42911
1Luuk Koopmans21211.890
7Bilal Ould-Chikh1871186792
77Elson Hooi1711679891
29Michiel Kramer17107398045
16Lorenzo van Kleef156937595
15Dehninio Muringen149529041
25Robin Polley138527821
Thom Haye12482482
Maarten Rieder11474519
26Thijmen Goppel107355771
22Robert Zwinkels10102812
34Yahya Boussakou93614011
6Donny Gorter95454901
18Mike Havekotte9721674
Sam Stubbs9917881
28Laurens de Bock8817051
Hennos Asmelash7343356
Pawel Cibicki75214751
Mats van Kins73423571
Delano Ladan734234871
24Omar Bogle65134091
20Mark Duffy63332522
Nick Kuipers6332294
12Jordan Spence65124751
Jamal Amofa52322511
Aleksander Bjelica5321273
23Mike van Buren5231183
Abdenasser el Khayati53232063
Tudor Baluta4413572
5Wilfried Kanon4311260
George Thomas4413581
Niels van Wetten413140
Indy Groothuizen3121134
Hugo Botermans20224
Lance Duijvestijn20247
Kyllian van Mill211106
Sem Steijn221136
Hidde van den Ende10121
Keyennu Lont101441
35Youri Schoonderderwalt1190
Bradley Vliet (op proef)1190
Robin Zwartjens1190
53 spelers · 41 wedstrijden16216871544

Minuten zijn geschat: een hele wedstrijd telt als 90 minuten. Opstelling per wedstrijd Klik op de naam van een speler voor de volledige statistieken. † = overleden.