zaterdag 31 oktober 2026Onderdeel van ADOfans.nl
ADOSTATS.nl - ADO Den Haag statistieken sinds 1905

Seizoenstotalen 2026-2027

Eredivisie
2025-2026
NrSpelerWed.BasisInUitMin.Dlp.GeelRood
Hakan Argun10190
Mitch van Beek10190
Ties Brouwer1110
Osa Okunbor101901
Jayden Tammes1015
8Jari Vlak111461
Ersi Bode202149
28Miquel Boog20288
20Caleb Kramer20248
12Sem Eekhout3031176
77Donat Barany4041161
30Joey Brandt413276
31Irfan Karijowidjojo4041163
24Alejandro Pozo52321691
33Matej Sin53232591
29Alexander Vesolov6061228
35Sanyika Bergtop7524337
32Dani van Loenen72513104
21Cameron Peupion75233891
23Niclas Thiede7612434
5Jonas Jensen-Abbew86235941
19Luka Reischl844338141
2Othniël Raterink106416711
22Lasse Wilhelm10642512
8Jan Zamburek10644578
16Finn de Bruin1293664831
14Mylian Jimenez129358031
10Illajh de Ruijter12572608
27Nigel Thomas1486669461
46Yannick Eduardo1514181.05441
1Kilian Nikiema151531.232
17Jalen Hawkins16106880511
3Pascal Mulder161661.2563
18Sekou Sylla16133997712
9Jesse Bal179868106
25Juho Kilo1715231.32813
15Milan Hokke1815351.3281
11Evan Rottier1814431.28842
4Matteo Waem1814451.11111
7Daryl van Mieghem1912791.03511
40 spelers · 21 wedstrijden12011943191

Minuten zijn geschat: een hele wedstrijd telt als 90 minuten. Opstelling per wedstrijd Klik op de naam van een speler voor de volledige statistieken. † = overleden.