zaterdag 31 oktober 2026Onderdeel van ADOfans.nl
ADOSTATS.nl - ADO Den Haag statistieken sinds 1905

Seizoenstotalen 2026-2027

Eredivisie
2025-2026
NrSpelerWed.BasisInUitMin.Dlp.GeelRood
46Yannick Eduardo11101676141
25Juho Kilo1110192513
7Daryl van Mieghem115645621
11Evan Rottier1192279432
9Jesse Bal104634502
15Milan Hokke109128091
3Pascal Mulder101028832
1Kilian Nikiema1010900
18Sekou Sylla1082560412
4Matteo Waem1073164511
17Jalen Hawkins95454481
2Othniël Raterink95415811
27Nigel Thomas752536841
5Jonas Jensen-Abbew6513444
8Jan Zamburek6424285
16Finn de Bruin53232211
10Illajh de Ruijter514198
33Matej Sin53232591
14Mylian Jimenez43132451
24Alejandro Pozo422289
22Lasse Wilhelm4221153
77Donat Barany303631
21Cameron Peupion2111131
19Luka Reischl20257
23Niclas Thiede1190
25 spelers · 11 wedstrijden545519171

Minuten zijn geschat: een hele wedstrijd telt als 90 minuten. Opstelling per wedstrijd Klik op de naam van een speler voor de volledige statistieken. † = overleden.