zaterdag 31 oktober 2026Onderdeel van ADOfans.nl
ADOSTATS.nl - ADO Den Haag statistieken sinds 1905

Seizoenstotalen 2026-2027

Eredivisie
2025-2026
NrSpelerWed.BasisInUitMin.Dlp.GeelRood
7Daryl van Mieghem1812699591
15Milan Hokke1714341.2641
11Evan Rottier1714331.28832
4Matteo Waem1714351.0851
9Jesse Bal169767665
17Jalen Hawkins16106880511
25Juho Kilo1615131.30312
3Pascal Mulder161661.2563
1Kilian Nikiema151531.232
18Sekou Sylla15123988712
46Yannick Eduardo141481.03831
27Nigel Thomas1376562051
10Illajh de Ruijter12572608
16Finn de Bruin1183560231
14Mylian Jimenez118347121
2Othniël Raterink95415811
22Lasse Wilhelm9542422
8Jan Zamburek9543513
5Jonas Jensen-Abbew86235941
19Luka Reischl844338141
35Sanyika Bergtop7524337
32Dani van Loenen72513104
21Cameron Peupion6423299
23Niclas Thiede6512344
29Alexander Vesolov6061228
33Matej Sin53232591
77Donat Barany4041161
30Joey Brandt413276
31Irfan Karijowidjojo4041163
24Alejandro Pozo41311551
12Sem Eekhout3031176
Ersi Bode202149
28Miquel Boog20288
20Caleb Kramer20248
Hakan Argun10190
Mitch van Beek10190
Ties Brouwer1110
Osa Okunbor101901
Jayden Tammes1015
8Jari Vlak111461
40 spelers · 20 wedstrijden11411337171

Minuten zijn geschat: een hele wedstrijd telt als 90 minuten. Opstelling per wedstrijd Klik op de naam van een speler voor de volledige statistieken. † = overleden.