zaterdag 31 oktober 2026Onderdeel van ADOfans.nl
ADOSTATS.nl - ADO Den Haag statistieken sinds 1905

Seizoenstotalen 2026-2027

Eredivisie
2025-2026
NrSpelerWed.BasisInUitMin.Dlp.GeelRood
46Yannick Eduardo1010674531
25Juho Kilo101090012
7Daryl van Mieghem10554486
3Pascal Mulder101028832
1Kilian Nikiema1010900
11Evan Rottier1091279422
9Jesse Bal94534061
17Jalen Hawkins95454481
15Milan Hokke98117451
18Sekou Sylla972551412
4Matteo Waem97216191
2Othniël Raterink84414911
5Jonas Jensen-Abbew6513444
27Nigel Thomas642429431
10Illajh de Ruijter514198
33Matej Sin53232591
8Jan Zamburek5323220
16Finn de Bruin42221751
77Donat Barany303631
14Mylian Jimenez32121541
24Alejandro Pozo312175
22Lasse Wilhelm312163
19Luka Reischl20257
21Cameron Peupion10123
24 spelers · 10 wedstrijden484913151

Minuten zijn geschat: een hele wedstrijd telt als 90 minuten. Opstelling per wedstrijd Klik op de naam van een speler voor de volledige statistieken. † = overleden.