zondag 1 november 2026Onderdeel van ADOfans.nl
ADOSTATS.nl - ADO Den Haag statistieken sinds 1905

Seizoenstotalen 1969-1970

Eredivisie
1968-1969
1970-1971
NrSpelerWed.BasisInUitMin.Dlp.GeelRood
Meijer de Wolf2111341
Henny Ardesch †3121134
Hans van Eeden3211180
Joop Korevaar4313141
Louis De Puyt53222631
Dick Advocaat8446281
Rene Pas87125921
Jan van der Oever9927221
Niels-Christian Holmström10109008
Aad Mansveld †111119003
Lex Schoenmaker11119901
Cees Weimar11111900
Piet de Zoete †11111946
Harald Berg12121.08013
Theo van der Burch121211.036
1Ton Thie †121112946
Harry Vos †12121.0801
17 spelers · 12 wedstrijden13143200

Minuten zijn geschat: een hele wedstrijd telt als 90 minuten. Opstelling per wedstrijd Klik op de naam van een speler voor de volledige statistieken. † = overleden.