zondag 1 november 2026Onderdeel van ADOfans.nl
ADOSTATS.nl - ADO Den Haag statistieken sinds 1905

Seizoenstotalen 1971-1972

Eredivisie
1970-1971
1972-1973
NrSpelerWed.BasisInUitMin.Dlp.GeelRood
1Henny Ardesch †10144
Wim Looye11146
Leo de Caluwé332701
11Paul Roodnat †32112141
Simon van Vliet3121241
Thijs Wijngaarde321185
Theo van der Burch44360
10Cees Weimar44360
Wytze Couperus5514192
Harry Hestad54113631
7Aad Kila5533841
Hans van Eeden651494311
3Rene Pas63313141
6Dick Advocaat9917661
8Harald Berg9917661
5Joop Korevaar99810
4Aad Mansveld †998103
9Sjaak Roggeveen96316497
Ton Thie †991766
Piet de Zoete †9927161
20 spelers · 9 wedstrijden13142231

Minuten zijn geschat: een hele wedstrijd telt als 90 minuten. Opstelling per wedstrijd Klik op de naam van een speler voor de volledige statistieken. † = overleden.