zondag 1 november 2026Onderdeel van ADOfans.nl
ADOSTATS.nl - ADO Den Haag statistieken sinds 1905

Seizoenstotalen 1992-1993

Eerste divisie
1991-1992
1993-1994
NrSpelerWed.BasisInUitMin.Dlp.GeelRood
Michel Adam1413131.1591
Harry van der Laan1414790118
Frans Danen1358174312
Dirk Heesen131321.03611
Rene Stam131341.007
Jeffrey Talan134917172
Zier Tebbenhof13103678351
Marcel Valk138547024
Erwin Hermes12669163
Marcel Karlas121238105
Cor Lems1212773051
Edmund Vriesde1211129282
Emiel van Eijkeren118347849
Danny Hoekman1111673941
Edwin Grünholz103715417
Marco Meijer106435621
Remco Torken103715555
Roy Beukenkamp734433
Leo Schellevis776291
Marco Gentile55140611
Erwin Metman52313601
Albert van Oosten4223141
Anton Vriesde3122241
Virgilio Teixeira211132
Raymond Flaton11148
Heini Otto11110
Edwin Purvis1119
27 spelers · 17 wedstrijden66668760

Minuten zijn geschat: een hele wedstrijd telt als 90 minuten. Opstelling per wedstrijd Klik op de naam van een speler voor de volledige statistieken. † = overleden.